КОШМАРНИ ЈАНУАР ЗА РОСОНЕРЕ: Пуче ПЕТАРДА на Сан Сиру, Сасуоло разбио Милан

29.01.2023. 14:31
Olivije Žiru
Оливије Жиру / Извор: Реутерс

Велико изненађење.

Фудбалери Милана поражени су од Сасуола (5:2) на свом терену у првој утакмици недељног програма 20. кола Серије А.

ЛАЗЕТИЋ ИДЕ НА ПОЗАЈМИЦУ: У игри су ДВЕ опције

ТАДИЋ СТИЖЕ У СЕРИЈУ А? Само један услов је потребан да НАПУСТИ Ајакс

САМПДОРИЈА ТОНЕ, СТАНКОВИЋ СЕ НЕ ПРЕДАЈЕ: Имамо понос, можемо да изборимо опстанак

Кошмарни јануар наставља се за Росонере, свега једна победа на седам мечева у свим такмичењима је поражавајући резултат за тим ранга Милана.

Ништа није ишло на овој утакмици момцима у црвено-црним дресовима. Повели су у осмом минуту голом Жируа, али се Француз нашао у офсајду и остало је 0:0. Потом, шок! Два гола за два минута постижу гости у 19. и 21. минуту. Стрелци су били Дефрел и Фратези.

Милан је узвратио у 24. минуту, овога пута је гол Жируа био регуларан. Но, до краја првог дела још један гол у мрежи домаћина. Доменико Берарди је на истеку 30. минута главом из корнера повисио резултат.

У другом полувремену, наставак агоније. Лауренте и Матеус Енрике су постигли још два гола за госте, да би Ориги мало ублажио пораз сјајним поготком у 81. минуту.