БАКСУЗНИ МИЛАН ЈЕДВА ИЗВУКАО БОД: Лудачко вече Ибрахимовића - промашен пенал, шансе, рука и - погодак! (ВИДЕО)

08.11.2020. 22:55
Zlatan Ibrahimović
Златан Ибрахимовић / Извор: Реутерс

Није имао среће Милан за све паре.

Фудбалери Милана су одиграли једну од оних утакмица због којих се жали на крају сезоне. Промашен пенал, пречка, поништен гол, море шанси и на крају - 2:2 са Вероном.

МИЛИОНЧЕ НА ПОЛУВРЕМЕНУ: Погледајте тикет који је погодио овај кладионичарски маг! (ФОТО)

СРАМОТА АРСЕНАЛА НА ЕМИРАТИМА: Тежак, тежак пораз у Премијер лиги - без испаљеног метка (ВИДЕО)

ДОБРО ЈЕ! ВРАТИО СЕ И ОН ИЗ ИТАЛИЈЕ: Прво Сергеј, а сад и ЛИДЕР репрезентације! Тумба може благо да се насмеје

Златан Ибрахимовић је одиграо један од слабијих мечева у црно-црвеном дресу, али је опет био централна личност и донео свом тиму бод.

Повела је Верона поготком Барака у шестом минуту, а потом удвостручила аутоголом Калабрије у 19. и оба гола су пала након прекида.

Мањани је такође аутоголом оставио Милан у животу у првом полувремену и резултатом 1:2 се отишло на паузу.

У другом полувремену је Ибрахимовић шутирао преко пречке са 11 метара, потом погодио оквир гола, а и он и цео Милан пропуштали невероватне прилике. У 90. минуту је чак поништен гол Давидеа Калабрије због игре руком. Том руком је наравно играо - Златан Ибрахимовић.

И када би човек помислио да његов меч не може бити гори, Ибра у свом стилу постиже гол у 93. минуту и оставља наду за победу. Ипак, победа није дошла, али барем је донео свом тиму један бод.

Милан остаје први и после седмог кола са 17 бодова, два више од Сасуола који је најближи пратилац, док Верона бележи 12. бод, што је екипи Дарка Лазовића тренутно довољно за осмо место на табели.