МИЛОЈЕВИЋА ШОКИРАО ЉУБИМАЦ ГРОБАРА: Тавамба постигао гол сезоне у Саудијској Арабији (ВИДЕО)

04.11.2021. 19:47

Бомба Камерунца обележила утакмицу.

Фудбалери Ал Тавона савладали су на гостовању Ал Итифак у 11. колу Професионалне лиге Саудијске Арабије резултатом 3:1 (1:1).

Био је ово интересантан дуле и за навијаче Вечитих. Наиме, Леандро Тавамба је био један од јунака победничког састава, док је Владан Милојевић са клупе предводио домаћу екипу.

MOZZART И ПОЗНАТИ ЗА МАЛУ ВАЊУ – ПРИЈАВИ СЕ ЗА ХУМАНИТАРНИ ТУРНИР!

МАГАТ КРИТИКУЈЕ НЕКАДАШЊИ КЛУБ: Бајерн доминира само због новца

ВЕТО ИЗ ФИРЕНЦЕ: Влаховић може да иде у јануару, али само НЕ у овај клуб! (ФОТО)

Ал Тавон је одлично почео сусрет на Принц Мухамед бин Фахд стадиону. Играо се 2. минут каја је Јаго Сантос савладао искусног Раиса Мболхија.

Екипа некадашњег тренера ФК Црвена звезда експресно се вратила у меч - Наим Слити је у 23. минуту погодио за 1:1.

Упркос играчу мање, Ал Тавон се није предавао и константно је нападао. До новог вођства гости стижу у 66. минут преко Алојајарија Абдулмалика.

Најлепши потез на мечу видели смо у његовим последњим тренуцима. Бивши нападач Партизана, Леандро Тавамба постигао је гол сезоне у Саудијској Арабији, а можда и у читавој Азији. Камерунац је са тридесетак метара из волеја поставио коначних 3:1.

Ал Тавон је после нове победе стигао до 10. бода, исто толико има и Ал Итифак. Оба клуба у наставку сезоне чека грчевита борба за опстанак.

Најновије вести из спорта можете прочитати ОВДЕ.