УДАРАЦ ФАНТАСТИЧАН - БОМБАСТИЧАН: Јојић лансирао ракету са 20 метара, а онда ПРЕОКРЕТ! И Холендер погодио (ВИДЕО)

11.09.2021. 16:53
gol
гол / Извор: Фото: Арена ТВ printscreen/MN Press

Јако леп гол везисте црно-белих.

Фудбалери Партизана гостују екипи крагујевачког Радничког 1923 у оквиру 8. кола Суперлиге Србије на стадиону ''Чика Дача''.

ДАНАС КУЋА ЧАСТИ! Преузми бесплатно 1.500 ДИНАРА и састави тикет

"ОВО ЈЕ ФЕНОМЕНАЛАН КЛУБ" Напустио Црвену звезду, сад ПРЕДСТАВЉЕН у новој екипи! Једва чека да заигра

МАЛО СЕ ЗАНЕО: Одегард најављује Арсеналов поход на Лигу шампиона

Меч је почео шансом за Рикарда, али није успео нападач Партизана да се упише у стрелце. Потом у осмом минуту - шок. Варјачић је брзински прошао по десној страни, слабо је реаговала одбрана Партизана, а на његов центаршут је налетео Синиша Саничанин и спровео лопту у сопствену мрежу. Почетак каквом се црно-бели нису надали, Раднички је повео 1:0 (ОВДЕ).

Јувентус је у прва два кола Серије А узео само бод, што је упалило све аларме у клубу који има и много финансијских проблема. Да све буде горе, Стара дама данас (18.00) гостује Наполију који има максималних шест бодова. Квота на кеца је 2,65, на икс 3,25, а на двојку 2,70. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Наполи - Јувентус.

Ипак, црно-бели су наставили са нападима, створили неколико лепих шанси и била је једна спорна ситуација у казненом простору Радничког.

У 38. минуту клуб из Београда стиже до изједначења, а стрелац је Милош Јојић.

Против његовог бомбастичног ударца са око 20 метара голман домаћих није имао никакве шансе и Партизан је стигао до 1:1.

Седам минута касније Живковић је упутио центаршут, морао је да интервенише голман Радничког, а лопта је потом стигла до Холендера који је погодио мрежу и црно-бели су стигли до 2:1 на полувремену.

Уживо пренос утакмице можете пратити ОВДЕ.