MITRO'S ОН ФИРЕ: Шоу Митровића против Стоука - ДАО гол, наместио, па ПРОМАШИО пенал!

28.08.2021. 18:53
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

Јокановић и Пауновић тону све дубље.

Можда је "прекобројан" у Премијер лиги, али је Фулам и данас потврдио да нема премца у Чемпионшипу, када у тиму има Александра Митровића.

ВАКЦИНИШИ СЕ И ПОМОЗИ ВАЊИ – ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА УОЧИ МЕЧА “ОРЛОВА”!

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Пазарци ДОЧЕКАЛИ прву радост, СЛОМ Металца за девет минута!

СТАНОЈЕВИЋ ИМА(О) ТРИ ПИКА: У Партизан стиже ПОЈАЧАЊЕ!

Мадрид чека Килијана Мбапеа и узбуђење је на врхунцу. Двојка на Реал је 1,85, тип GG3 , који је прошао на њихових пет последњих мечева у Севиљи, је округло 2,00. Погледајте и остале квоте Mozzart кладионица за меч Бетис – Реал Мадрид.

Најбољи стрелац српске репрезентације обележио је тријумф против Стоука (3:0), у коме је без конкуренције био централна фигура, а домаћина оставио на лидерској позицији Чемпионшипа са 13 бодова

Наиме, бивши играч Партизана, Андерлехта и Њукасла је наместио погодак, потом постигао гол, а у судијској надокнади времена промашио једанаестерац!

Но, кренимо редом. Играо се 5. минут када је Митрогол асистирао Харију Вилсону за вођство Колибара, па Велшанину није било тешко да затресе мрежу гостију.

Почетком другог полувремена, Боби Рид је дуплирао предност Фулама, да би се у 73. минуту Вилсон реванширао Србину асистенцијом, а Митровић је овог пута био егзекутор за коначних 3:0.

Нема навијача тима са Крејвен Котиџа који ће замерити Александру промашени пенал у трећем минуту судијске надокнаде времена, када је све већ било резултатски готово. Сјајна партија и још бољи учинак, који незадрживо води Колибаре назад ка најелитнијем друштву енглеског фудбала.

Са друге стране, Славиша Јокановић и даље чека на тријумф од доласка на клупу Шефилд јунајтеда, пошто су овог пута ремизирали (0:0) са Лутоном, који ништа није био ефикаснији од свог госта.

Вељко Пауновић је прошле сезоне, када је преузео Рединг, чинио чуда са овом екипом. Од старта нове сезоне, Ројалси тону све дубље, што сведочи и последњи убедљив пораз на гостовању Хадерсфилду - 4:0.

Јокановић и некадашњи селектор Златних Орлића воде мртву трку, један је у опасној зони, други први изнад црте. Биће то занимљива борба за опстанак, ако се нешто у међувремену не промени, односно, Рединг и Шефилд не почну да побеђују.