МОЋНО ОД СТАРТА: Видеотон победио Ружомберок са 3:0! (ФОТО)

18.06.2017. 21:10
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: МН Press

Тим Марка Николића већ у пуној форми.

Мађарски вицешампион којег са клупе предводи наш тренер Марко Николић, забележио је нову победу на припремама. Видеотон је убедљиво поразио словачки Ружомберок 3:0, а све голове постигли су српски интернационалци.

ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ЗЕТЕ: Ђукић није критиковао, већ је СИЛНО исхвалио ОВОГ играча (ВИДЕО)

ИЛИЕВ НЕЋЕ ВИШЕ ДА ЋУТИ: Проговорио о Леонарду и Пантићу, али ПОМИЊАО и Донаруму (ВИДЕО)

Мрежу словака начео је Марко Шћеповић у 17. минуту, на 2:0 повисио је такође бивши фудбалер Партизана, Данко Лазовић у 34, а коначан резултат, својим другим голом, поставио је поново Шћеповић у 56. минуту.

Marko Šćepović u dresu Partizana
Марко Шћеповић у дресу Партизана / Извор: МН Press

Ово је била друга победа тима из Секешфехервара пред старт квалификација за Лигу Европе, а у првом мечу побеђена је екипа Скендербега из Албаније 1:0. И тада је стрелац био Марко Шћеповић.