06.03.2018. 10:40
Nemanja Matić
Немања Матић / Извор: Реутерс

Репрезентативац Србије решио меч у Лондону.

Немања Матић је донео победу Манчестер јунајтеду у утакмици Премијер лиге, са Кристал Паласом. Гол за три бода био је феноменалан (погледајте ОВДЕ), па је због тога био важна тема у медијима у Енглеској.

Прво је менаџер Јунајтеда, Жозе Мурињо открио шта је рекао играчима у пуази после првог полувремена, када су Орлови водили са 1:0. Већ у 48. минуту било је 2:0 за Кристал Палас, о којем је пргави Португалац имао шта да каже.

- Не могу да вам кажем ни пола ствари које сам рекао екипи на полувремену јер би било много "пиштања" (због псовки) на телевизији, Онај срамотни, детињасти гол који смо примили за 2:0 променио је све, али су играчи на крају били сјајни, увек вам је неопходна и доза среће у оваквим мечевима - објаснио је Мурињо.

Селтик на лето купује једног од најбољих играча Звезде?

У ПАРТИЗАНУ ПРЕЛОМИЛИ: Само један кандидат за наследника Ђукића

Наравно, интервјуисан је и херој, Матић.

- Шта си помислио када си видео да је лопта ушла - питао је новинар Скај Спортса.