НА "МАКСИМИРУ" МУК: Шкупи ШОКИРАО Динамо у квалификацијама за ЛШ!

19.07.2022. 23:35
FK Dinamo Zagreb
ФК Динамо Загреб / Извор: Профимедиа

Веома узбудљив меч...

Фудбалери Динама из Загреба ремизирали су са северномакедонским Шкупијем 2:2 (1:1) у првој утакмици 2. кола квалификација за Лигу шампиона на "Максимиру".

ВРАТИО СЕ: Пешић ПОТПИСАО за Звезду!

ПЕНАЛ ПРЕСУДИО: Луксембуржани на корак до окршаја са Звездом!

РЕМИ У ХЕРНИНГУ: Партизан још увек чека ривала! Србин ПОНИШТИО ГОЛ Данаца (ВИДЕО)

Екипа Шкупија стигла је до предности преко Квевена у 25. минуту, који је искористио дубинску лопту преко одбране домаћих и лепо савладао Ливаковића.

До паузе Динамо је стигао до поравнања, пошто је Адеми искористио центаршут Мохарамија и главом, уз мало среће, постигао гол.

"Модри" су преокренули у 86. минуту преко Бруна Пеквића који је из непосредне близине погодио мрежу голмана Наумовског.

Деловало је да ће Загрепчани имати предност пред реванш за недељу дана у Скопљу, али тако нису мислили гости.

Након лошег истрчавања Ливаковића, коначан резултат поставио је фудбалер са Јамајке, Кефас, одличним лоб ударцем.

Победник овог двомеча ће у наредној рунди играти са бољим из дуела Лудогореца и Шамрока. Први сусрет припао је бугарској екипи резултатом 3:0.

Такође, у вечерњем термину изненађење је направио Линфилд из Северне Ирске, који је резултатом 1:0 савладао норвешки Бодо/Глимт.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како Сејдуба Сума дрибла Харија Мегвајера