НАДА ЗА СП ЈОШ УВЕК ПОСТОЈИ: Србија против Бугарске стигла до трећег узастопног тријумфа

30.11.2021. 17:26
Ženska fudbalska reprezentacija Srbije
Женска фудбалска репрезентација Србије / Извор: Фото: ФСС

Убедљиво славље у Пловдиву.

Женска фудбалска репрезентација Србије на половини су квалификација, али су ушле у серију победа пошто су у петом колу Х групе савладале Бугарску у Пловдиву са 4:1 (3:0) и тако стигле до трећег узастопног тријумфа после пораза од Немачке и Португалије.

СТАНКОВИЋ ПРЕД ВОЖДОВАЦ: Ако сам ја тема, онда је то лака прехлада

СТАНОЈЕВИЋ: Против Дубочице мотивисано

Мурињо увредио Миху, а онда му је Синиша узвратио како то само он зна! Сада су одлични пријатељи

Србија је до вођства стигла у 20. минуту када је гол постигла Милица Мијатовић, да би Весна ,Миливојевић дуплирала вођство Србије у 33. минуту. На полувреме је Србија отишла са убедљивих 3:0 пошто је Јована Дамјановић била стрелац у 45. минуту.

Друго полувремен је било знатно мирније мада је домаћин смањоо на 3:1 у 49. минуту преко Мајденове, али је све дилеме око победника, ако их је уопште било отклонила Дамјановић својим другим голом на мечу у 89. минуту. Овом победом Србија се налази на трећем месту табеле са девет бодова.