БРУКА НАПОЛИЈА: Изгубили код куће у Купу чак 4:0

20.12.2023. 00:00
Viktor Osimhen
Виктор Осимхен / Извор: Реутерс

Држали су се до 65. минута, а онда је настао бродолом.

Фудбалери Наполија доживели су праву бруку и испали су из Купа Италије, након што су у осмини финала поражени код куће од Фрозинонеа са 4:0.

УРАВА НИЈЕ РАВНОПРАВАН ПРОТИВНИК: Манчестер сити у финалу Светског клупског првенстваFK Mančester siti

(САСТАВИ) БАХАР СПРЕМИО ОФАНЗИВУ: Ово би требало да буде тим Звезде у дербијуBarak Bahar, FK Crvena zvezda

(САСТАВИ) БАХАР СПРЕМИО ОФАНЗИВУ: Ово би требало да буде тим Звезде у дербију

(САСТАВ) ДУЉАЈ СПРЕМИО ЗАМКУ ЗА БАХАРА: Ово је Партизанових 11 за окршај са Звездом Igor Duljaj

Оно што је додатно занимљивом је да су све голове постигли у последњој четвртини меча.

Прво је Ензо Баренечеа донео предност гостима у 65. минуту, а само пет минута касније стрелац је био и Ђузепе Казо. Затим је било затишја до судијске надоканде када је прво погодио Валид Чедира са беле тачке, а потом и Абду Харуи.

Фрозиноне се тако пласирао у четвртфинале националног Купа, где ће играти против бољег из меча Јувентус - Салернитана.