СПЕКТАКЛ ПОД ВЕЗУВОМ: Рахмани у 96. минуту прекинуо пост шампиона Италије!

13.01.2024. 18:27
FK Napoli
ФК Наполи / Извор: Профимедиа

Трилер на југу...

Фудбалери Наполија савладали су на свом терену Салернитану са 2:1 (1:1), у утакмици 20. кола Серије А, чиме су стигли до свох првог тријумфа још од 16. децембра, када су били бољи од Каљарија.

ДЕФИНИТИВНО НАПУШТА ХУМСКУ: Миљеник Гробара доноси МИЛИОНЕ Партизану, али и Чукаричком!FK Partizan

БУНДЕСЛИГА: Фармацеути у финишу до три бода, Франкфурт славио у ЛајпцигуBundesliga

БУНДЕСЛИГА: Фармацеути у финишу до три бода, Франкфурт славио у Лајпцигу

ПЕТРОВИЋ БРАНИО, ПАЛМЕР ПОГОДИО: Челсију довољан минималац у градском дербију FK Čelsi

ПЕТРОВИЋ БРАНИО, ПАЛМЕР ПОГОДИО: Челсију довољан минималац у градском дербију

Гости су Напуљу повели у 29. минуту, када је мрежу Наполија затресао Кандрева.

До краја првог полувремена Наполи је успео да стигне до изједначења, а играо се четрвти минут надокнаде када је Политано са пенала погодио за 1:1.

У других 45 минута мреже су мировале, видели смо чак 10 минута надокнаде, и када се чинило да гола за три бода неће бити - Наполи је успео да погоди за тријумф.

Играо се 96. минут када је Амир Рахмани поставио коначних 2:1.

Наполи је уписао девету победу у шампионату и тренутно је шести на табели са 31 бодом, док је Салернитана и даље последња са само 12 освојених бодова.

У другом мечу у термину од 15.00, Ђенова и Торино су одиграли без голова. Торино је десети тим лиге са 28 бодова, док је Ђенова на 12. позицији са шест бодова мање.