НАПРЕДАК ИСКОРИСТИО ИГРАЧА ВИШЕ: Крушевљани са три бода окончали полусезону

18.12.2021. 20:32
FK Napredak, FK Napredak Kruševac
ФК Напредак, ФК Напредак Крушевац / Извор: МН Press

Прекинули низ од два пораза.

Крушевачки Напредак тријумфално је окончао јесењи део сезоне пошто је на домаћем терену савладао суботички Спартак са 1:0 (0:0) у 21. колу Суперлиге Србије. Напредак је овим тријумфом потврдио пето место, док је Спартак остао на седмој позицији.

ФУДБАЛСКА ЛУДНИЦА У НАЈАВИ: Топ 5 утакмица које не смете пропустити овог викенда

ПОБЕДИО ВЛАСНИКЕ ЛИВЕРПУЛА: Роналдо купио славни бразилски клуб

СУПЕРЛИГА: Војводина са два играча мање одбранила реми у Новом Пазару

После не много узбудљивог првог полувремена која је завршено без голова, кључне ствари су се догодиле у других 45 минута. Играо се 64. минут када је Спартак остао са играчем мање због искључења Ђурасовића који је оштро стартовао над Ђуричковићем.

Шест минута касније управо је Ђуричковић довео Напредак у вођство прецизним ударцем, а домаћин је само минут касније могао да увећа предност, али је пропуштена прилика, као и у 87. минуту када је Бачанин пропустио лепу шансу па је остало 1:0 и Напредак је дошао до сва три бода.

Погледајте како изгледа Софија Милошевић, девојка Луке Јовића.