СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Пазарци пали у Лазаревом граду

25.02.2024. 18:49
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: МН Press

Дуел 22. кола.

Напредак је славио на свом терену са 3:1 против Новог Пазара у мечу 22. кола Суперлиге Србије.

”ПРИСЕТИМО СЕ ПРОШЛОСТИ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ”: Партизан одговорио САОПШТЕЊЕМ!Stadion Partizana

”ПРИСЕТИМО СЕ ПРОШЛОСТИ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ”: Партизан одговорио САОПШТЕЊЕМ!

СЕРИЈА А: Наполи шокиран дубоко у надокнади временаViktor Osimen

СЕРИЈА А: Наполи шокиран дубоко у надокнади времена

ШОКАНТАН КРАЈ ДЕРБИЈА У ЗАГРЕБУ: Пенал у 95. минуту одлучио победника (ВИДЕО)Bed blu bojs

ШОКАНТАН КРАЈ ДЕРБИЈА У ЗАГРЕБУ: Пенал у 95. минуту одлучио победника (ВИДЕО)

Крушевљани су до вођства дошао у 17. минуту после прекида. Лазар Зличић је одлично извео корнер, а главом је у противничку мрежу лопту сместио Огњен Мршић.

У 35. минуту досуђен је једанаестерац за домаће. Омар Фајед је неспретно оборио Андрију Мајдевца, а рођени Крушевљанин и некадашњи нападач Пазараца  је преузео одговорност рутински је савладао Николу Мирковића.

Већ у 39. минуту после сјајне контре погодио је и Небојша Бастајић и чини се да је тада победник већ био познат.

Трачак наде Пазарцима вратио је једанаестерац досуђен после дуже ВАР провере, кад је руком у свом шеснаестерцу играо Никола Вукајловић, а Адем Љајић је био прецизан. Било је то дубоко у надокнади првог дела.

У наставку није виђено голова и дуел је завршен резултатом 3:1.