НАВИЈАЧИ ОЧЕКУКЈУ МНОГО: Буфонов ДЕБи није био као из снова, Италијан зна рецепт за боље партије

19.07.2018. 16:25
Đanluiđi Bufon
Ђанлуиђи Буфон / Извор: Реутерс

Лига шампиона је амбиција Светаца.

Фудбалери ПСЖ- су у комбинованом саставу изашли на терен против трећелигаша Шамблија, а победу су однели Свеци из Париза са 4:2. Велико појачање Парижана Ђиђи Буфон, био је међу стативама и примио два гола у првом полувремену. Буфон није био задовољан изадањем, па је решио да се врати јаким тренинзима.

ВРЕДНО РАДИ: Милош Дегенек ОДУШЕВИО навијаче снимком на Инстаграму (ВИДЕО)

БАСТА НА ПРЕКРЕТНИЦИ: Лацио ДОНЕО одлуку о ОСТАНКУ бившег Звездиног играча (ФОТО)

Успели су да савладају Буфона већ после пет минута, а до краја полувремена су још једном погодили мрежу по многима најбољег голмана света свих времена. Он је и замењен после 45 минута, а меч је одигран иза затворених врата.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.