НЕ МОЖЕ БОЉЕ: Лалатовићеви Орлићи ОДУВАЛИ ШАМПИОНА Европе (ФОТО)

24.03.2017. 22:41
Vanja Milinković-Savić
Вања Милинковић-Савић / Извор: МН Press

Србија блистала у Марбељи.

Млада фудбалска репрезентација Србије (играчи до 21 године), савладала је у пријатељском мечу селекцију Шведске (2:0).

Твитераши славе победу Орлова, али их је ЈЕДАН играч довео до ЛУДИЛА (ФОТО)

ХОЋЕ ЛИ И ОНИ БИТИ КАЖЊЕНИ КАО СРБИЈА: Албанци дивљали у Италији, утакмица ПРЕКИНУТА (ВИДЕО)

Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

МУСЛИН: Најгоре полувреме од када сам селектор, али... (ФОТО)

Утакмица је играна у Марбељи, а селектор Ненад Лалатовић на терен је послао следећи тим: Вања Милинковић-Савић, Антонов, Гајић, Гаврић, Грујић, Јовановић, Максимовић, Сергеј Милинковић-Савић, Ожеговић, Вељковић, Живковић.

Шампион Европе Шведска играла је у саставу: Ериандсон, Енгвал, Франсон, Конате, Ларсон, Олсон, Севанкамбо (Лундквист), Страндберг, Танковић, Тиблинг, Валквист.

Све је било решено већ до полувремена, када су Орлићи стекли недостижну предност.

Најпре је првотимац Бенфике Андрија Живковић у 28. минуту донео вођство Србији, да би само осам минута касније и нападач Чукаричког Огњен Ожеговић затресао мрежу словачког голмана Ериандсона.