НЕ МОЖЕ ДА ПРЕЖАЛИ: Сонова ЕМОТИВНА порука Гомешу са Маракане ОБИШЛА је свет (ВИДЕО)

07.11.2019. 09:56
Son
Сон / Извор: Србија Данас

Ово је многима промакло.

Хјунг Мин Сон, нападач Тотенхема, био је јунак у победи над Црвеном звездом од 4:0, са два поготка и асистенцијом. Јужнокорејац је за викенд добио директан црвени картон против Евертона, после кога је Андре Гомеш поломио ногу, а он је бившем фудбалеру Барсе упутио извињење и са Маракане.

СУРОВИ ПРОФЕСИОНАЛИЗАМ: Ево шта су играчи Тотенхема урадили одмах после победе над Звездом (ВИДЕО)

ШТА СЕ ДЕШАВА СА ПАВКОВИМ и БОАЋИЈЕМ? Дегенек ПРОГОВОРИО после меча! (ВИДЕО)

БУЊА НИЈЕ ЗАБОРАВЉЕН: Станковић ПРЕДАО дар породици прерано преминулог Горана

Сон је послао поруку Гомешу након што је затресао Борјанову мрежу.

Након бруталне повреде нападач Певаца је био потпуно сломљен, што потврђују и његови саиграчи. Чак су се појавиле информације да је консултовао и психолога, а судећи по игри на Маракани чини се да то превише не утиче на његове партије.

Тотенхем је овим тријумфом дошао на корак од нокаут фазе, а црвено-бели ће се са Олимпијакосом борити за наставак такмичења у Лиги Европе у преостала два кола.

Погледајте слике са меча Звезда - Тотенхем

ЛЕГЕНДА ПАРТИЗАНА ПРЕД МЕЧ СА МАНЧЕСТЕРОМ: Надам се да Садика неће задести моја судбина

ОД ЗВЕЗДИНОГ КОРНЕРА ДО ГОЛА: Пола минуте која показује РАЗЛИКУ између Звезде и Тотенхема (ВИДЕО)

ЦРНО-БЕЛИ НА ТЕАТРУ СНОВА: Ево колика је квота на победу Партизана на Олд Трафорду

НБА: Богдановић тројкама НАМУЧИО шампиона, Јанис ПРОТУТЊАО кроз Лос Анђелес (ВИДЕО)

БУКТИ РАТ НА ЧИЗМИ: Жесток СУКОБ бивших шампиона, ОН је главни разлог!