НЕ МОЖЕ МУ НИКО НИШТА: Златан МАКАЗИЦАМА донео тријумф Милану (ВИДЕО)

01.11.2020. 16:09
Zlatan Ibrahimović
Златан Ибрахимовић / Извор: Фото: Twitter printscreen/@EuropaLeague

Држе прво место у Италији.

Када је Златан Ибрахимовић у питању увек су ту негде и спектакуларни голови. Овог пута су маказице Швеђанина донеле Милану победу у гостима над Удинезеом. Славили су са 2:1 и учврстили се на првом месту у Серији А.

ЗАТО ЈЕ ЈЕДИНСТВЕН: За Златана не постоје ПРАВИЛА! Иако му је ЗАБРАЊЕНО, на тренинге долази ОВАКО (ВИДЕО)

ВИДИ СЕ ДА БОАЋИЈУ ФАЛЕ МИНУТИ: Ричмонду одбранио голман зицер са пет метара, а онда је погодио Бен (ВИДЕО)

НИСУ ХТЕЛИ ДА ОДРЖЕ МИНУТ ЋУТАЊА ЗА АМФИЛОХИЈА: Капитен у Црној Гори ШУТНУО лопту у аут, не интересује га судија (ВИДЕО)

Милан је до предности стигао у 18. минуту. Погодио је Френ Кеси, репрезентативац Обале Слоноваче после асистенције Ибрахимовића.

Некад су Манчестер Јунајтед и Арсенал играли дербије за титулу, али давно је прошло то време… Ђаволи у данашњи (17.30) дуел улазе са 15, а Тобџије за 11. позиције у Премијер лиги. Квота на кеца је 2,10, на икс 3,45, на двојку 3,50, а на 3 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Јунајтед - Арсенал.

Већ на старту другог дела Удинезе је стигао до изједначења. Досуђен је пенал за тим са Фриулија, који је у гол претворио репрезентативац Аргентине Де Паул.

Онда је на сцену ступио сјајни Ибрахимовић. Центирао је са леве стране Ребић, смушено је реаговала одбрана Удинезеа. Швеђанин је то искористио и још једним спектакуларним голом у каријери решио питање победника.

Милан има 16 бодова из шест мечева и има четири бода вишка у односу на првог пратиоца Аталанту. Удинезе је на 18. месту са само једним тријумфом и пет пораза

Једноставно не може му нико ништа када је расположен за игру. Генијалац који са 39 година и прележаном короном играо као мледић у пуној снази. Свака част Златане.