НЕМИЛОСРДНИ ТАДИЋ: Душан СИЛНИ у СТРАШНОЈ серији! Србин дао 5. гол заредом, УКУПНО 7 од 7 (ВИДЕО)

08.11.2020. 14:37
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Фото: Printscreen/sporttube

Фантастична форма капитена Копљаника.

Фудбалери Ајакса савладали су Утрехт на гостовању са 3:0, а један од јунака победе био је репрезентативац Србије Душан Тадић.

МИЛИОНЧЕ НА ПОЛУВРЕМЕНУ: Погледајте тикет који је погодио овај кладионичарски маг! (ФОТО)

ШАНСА ЗА СРБИЈУ: Русија ослабљена долази у Београд (ФОТО)

БИЗАРАН ОДГОВОР СТИГАО ИЗ РИМА: Причао о КОРОНИ помињао ВАГИНУ

Упркос проблемима, Реал Мадрид бар у Примери одлично гура и већ има залиху у односу на Барселону. Краљеви вечерас (21.00) гостују Валенсији, која је у очајној форми, и не би требало да представља већи проблем. Квота на двојку је 1,55, а на kombinazziju 2&3 2,00Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Валенсија - Реал Мадрид.

Српски везиста игра у феноменалној форми, што може да радује селектора Орлова Љубишу Тумбаковића пред бараж Лиге нација против Шкотске на стадиону "Рајко Митић".

Капитен Копљаника постигао је пети гол заредом, додуше из пенала, али то не умањује његов фантастичан учинак и седам погодака у исто толико последњих мечева за Ајакс!

Тадић је мрежу Утрехта затресао у 71. минуту из пенала, јер је Траоре оборен у казненом простору. Претходно је вођство Копљаницима донео Класен у 62. минуту, док је коначан резултат поставио Промес у судијској надокнади.

Подсетимо, "Душан Силни" је 18. октобра два пута био стрелац против Херенвена, неколико дана касније дефанзивац Ливерпула скинуо је лопту са гол-линије, док је серија српског везисте кренула од 24. октобра.

Постигао је гол против Венлоа, у оној чувеној победи од 13:0, затим против Аталанте и Митјиланда у Лиги шампиона, између тога упамтио га је и голман Фортуне Ситард у домаћем првенству.

Заменик капитена Србије је стигао да против Утрехта заради и жути картон, непосредно пре постигнутог гола са "беле тачке".

Нема сумње да ће оваква серија Душана Тадића само обрадовати селектора Орлова Љубишу Тумбаковића, који се током дана суочио са не баш сјајним вестима (о томе прочитајте ОВДЕ и ОВДЕ).