ЛАЛАТОВИЋ ЗАБЛИСТАО: Борац савладао Торшавн у квалификацијама за ЛК

07.07.2022. 20:27
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Сигуран тријумф.

Тим Борца из Бањалуке, који са клупе предводи српски тренер Ненад Лалатовић остварио је победу у првом колу квалификација за Лигу конференција и то над Торшавном резултатом 2:0 (1:0).

ЛОВА ДО КРОВА: Драстично повећане награде учесницима Купа Србије

РАЈКОВИЋЕВА ТАШТА ЈЕ ПОСЕБНА ПРИЧА: Сви му и од раније знају супругу, али њена мајка Нела - КАО ДРУГАРИЦА да јој је (ФОТО)

ЗДЈЕЛАР: Идемо по улазницу за Лигу шампиона

Покупио је популарни Лала многобројне фудбалере из Mozzartbet Суперлиге и са њима створио респектабилан тим који ће овог лета покушати да оствари пласман у треће по квалитету међународно клупско такмичење у Европи.

Борац је био доминантан на терену, имао је велики број прилика, али се мрежа тима са Фарских острва затресала "само" два пута. Прво је Татар у 38. минуту довео Бањалучане у вођство, да би на 2:0 повисио Пишћевић након асистенције Субића.

После меча Лалатовић прокоментарисао је тријумф свог тима.

- Јако см срећан, ово је била моја прва утакмица на клупи Борца. Имали смо сјајне кретње и није лако носити се у тим дуелима са њима. Постигли смо два гола, могли смо још који. Честитам мојим играчима на првом полувремену. Очекује нас тешка утакмица у гостима, али мислим да смо квалитетан тим - рекао је српски тренер.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте какве шансе Београђани дају Новаку Ђоковићу за освајање Вимблдона