ЛАЛАТОВИЋ ДЕБИТОВАО У АРАБИЈИ: Одмах забележио пораз, али навијачи НИСУ НЕЗАДОВОЉНИ (ВИДЕО)

14.08.2021. 20:08
Lalat
Лалат / Извор: Фото: Twitter printscreen/دوري كأس الأمير محمد بن سلمان / МН Press

Огроман фаворит је био Ал Итифак.

У првом колу првенства Саудијске Арабије екипа Ал Итифака је славила против Ал Батина резултатом 2:1. Домаћи тим је био огроман фаворит, али су гости предвођени Ненадом Лалатовићем са клупе пружили достојан отпор.

ВРХУНСКИ ФУДБАЛ СЕ ВРАТИО: Преузми бонус од 500 РСД и постани милионер!

У ПИТАЊУ ЈЕ ДЕВОЈКА БИВШЕГ ИГРАЧА ЗВЕЗДЕ: Катарина се СКИНУЛА! Интернет одлепио због једне фотографије (ФОТО)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ИМА НОВОГ ПРЕДСЕДНИКА! "Клуб остаје у добрим рукама" И он се огласио

Оба гола за Ал Итифак постигао је Ал Салем, и то у првих 20 минута меча. Прво је донео предност свом тиму у 9. минуту да би је 11 минута касније дуплирао.

Реал Мадрид није много „дивљао“ у прелазном року, довео је Алабу, и жели да развија младе играче за које сматра да су стасали за велика дела. Колико је то тачно добићемо назнаку вечерас (22.00) када Краљеви гостују Алавесу - квота на двојку је 1,47. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Алавес - Реал Мадрид.

Наду гостима вратио је Јусеф Ел Јебли са беле тачке почетком другог дела меча, али на крају ипак Ал Батин није успео да стигне до изненађења.

Био је ово деби Ненада Лалатовића на клупи Ал Батина и чињеница да није успео да дође до бодова, али не могу навијачи овог клуба бити скроз незадовољни. Ипак се Ал Итифаку предвиђа борба за сам врх, тако да минималан пораз није страшан, а на српском стручњаку је да унапреди постојећу игру Ал Батана. Свакако има простора за тако нешто.