НЕПРИЈАТНОСТИ НА БАНОВОМ БРДУ: Тренер Чуке РАЗБИО КАНТУ у свлачионици! Огласио се и Милојевић

10.11.2022. 22:59
Dušan Kerkez
Душан Керкез / Извор: МН Press

Бес због лоше игре...

Фудбалери Чукаричког поново нису успели да покажу сав свој потенцијал у дуелу са Црвеном звездом, на крају су поражени са 2:0, а тренер Душан Керкез је посебно био љут због оног што су његови играчи показали током првог полувремена.

УВЕО БУКАРИЈА У 14, ПА ГА ИЗВЕО У 67. МИНУТУ: Милојевић открио зашто је то урадио

"ШТА БРЕ ВИШЕ ХОЋЕМО": Огласили се из Хумске - Партизан за пораз ОКРИВИО НАВИЈАЧЕ?

После меча, једно од питања на прес конференцији било је и шта је Керкез рекао фудбалерима Чукаричког у полувремену, а од њега је стигао неочекиван одговор.

- Разбио сам канту, ето шта сам рекао, мислим да су ме сви чули - узвратио је Керкез, а тренер Црвене звезде Милош Милојевић је то и потврдио:

- Чули смо - рекао је он.

Керкез је потом наставио о самој утакмици.

- Имамо добре играче, презадовољан сам. Имамо добру екипу, добру групу, али... То сам им рекао не волим кад ће неко да их уплаши, немам разлога, поштујем свакога, поштујем колегу и тим, најбољи су у нашој лиги, али зашто се предати тек тако.

Кад ја подвикнем, они знају на шта мислим, на пример то се десило против ТСЦ-а, одиграли смо друго полувреме много боље. Али, криво ми је јер имају квалитет, не кажем да би победили, окренули, али овакве утакмице треба да су им за наук да могу они да се покажу, играти против Звезде у првенству је за играче.

Радићемо на томе, то је више до психе, али знамо да се такве ствари дешавају, имамо доста младе играче, просек кад погледате у првих 11, кад је изашао Доцић, Бадамоси делује старије али има 23 године.

Није то алиби, то нам је циљ и план и, читали сте изјаву директора, треба резултат, треба убацити младог играча, треба га истрпети...

Ја немам проблем, увек стојим иза тога. Криво ми је што немамо боље играче у задње време, нама је битно да будемо трећи и да у купу нешто урадимо, да га освојимо, имамо јаку конкуренцију. Важно је да смо ту, да нам нису одмакли, борићемо се до краја - закључио је Керкез.