КАРДИНАЛНА ГРЕШКА ЕРАКОВИЋА: Видите како је ПОКЛОНИО ЛОПТУ - Борјан без шанси! Магла га помутила (ВИДЕО)

08.11.2020. 19:52
Eraković
Ераковић / Извор: Фото: Youtube printscreen/SK 9 1945/МН Press

Инђија успева да изједначи.

Црвена звезда игра против Инђије у 14. колу Суперлиге Србије на стадиону "Рајко Митић" у Београду.

МИЛИОНЧЕ НА ПОЛУВРЕМЕНУ: Погледајте тикет који је погодио овај кладионичарски маг! (ФОТО)

ЖЕСТОКА МАГЛА, ФАЛЋИНЕЛИ ЈОШ ЖЕШЋИ: Видите гол Италијана на Маракани - да ли је ОФСАЈД? Питање је (ВИДЕО)

КАТАСТРОФАЛНЕ ВЕСТИ СТИГЛЕ ИЗ ИТАЛИЈЕ: Ништа од СМС-а и екипе - Србија десеткована за Шкотску (ФОТО)

Изабраници Дејана Станковића одиграли су солидно на почетку меча, у једном тренутку је пречку погодио Жељко Гаврић, а онда су и повели у 21. минуту.

Упркос проблемима, Реал Мадрид бар у Примери одлично гура и већ има залиху у односу на Барселону. Краљеви вечерас (21.00) гостују Валенсији, која је у очајној форми, и не би требало да представља већи проблем. Квота на двојку је 1,55, а на kombinazziju 2&3 2,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Валенсија - Реал Мадрид.

Погодак је постигао Дијего Фалћинели, који је хладне главе прецизним ударцем савладао голмана гостију након асистенције такође Гаврића.

Инђија је успела да узврати ватру 15 минута касније, млади Ераковић је направио кардиналну грешку приликом враћања лопте Милану Борјану. Пресекао је Нешковић и лагано савладао Звездиног голмана. Резултат је 1:1.