ЛУДИЛО У БАРСЕЛОНИ: Пало је осам погодака, а одлучујући у деветом и 12 минуту надокнаде

27.01.2024. 21:05
Barselona - Viljareal
Барселона - Виљареал / Извор: Профимедиа

Меч 22. кола Ла лиге.

Барселона и дефинитивно губи корак у шампионској трци са Реал Мадридом и сензационалном екипом Ђироне, пошто су на свом терену изгубила са 5:3 од Виљареала у 22. кол Ла лиге.

НЕ МОЖЕ ДА ИДЕ: Црвена звезда одбила да прода једног од најбољих играчаVladan Milojević, FK Crvena zvezda

НЕ МОЖЕ ДА ИДЕ: Црвена звезда одбила да прода једног од најбољих играча

ЛА ЛИГА: Реал после преокрета стигао до победе и првог местаVinisijus Žunior

ЛА ЛИГА: Реал после преокрета стигао до победе и првог места

БАЈЕРН СЛАВИО У БАВАРСКОМ ОБРАЧУНУ: Србин постигао гол за немачког великанаAleksandar Pavlović

БАЈЕРН СЛАВИО У БАВАРСКОМ ОБРАЧУНУ: Србин постигао гол за немачког великана

Гости су повели голом Жерарда Морена у 41. минуту. Илиас Акомах је у 54. минуту дуплирао предност и чинило се тада да Виљареал иде ка тријумфу.

Ипак, за 11 минута од 60. до 71. Барса је головима Илкаја Гундогана и Педриа и аутоголом Ерика Баилија повела са 3:2.

Затим је у 84. Гонцало Гуедес изједначио, а онда је уследило лудило на самом крају.

У јеку напада Барселоне севнула је контра и 90 9. минуту велику радост гостима донео је Александер Сорлот. Тријумф је у 90 12. минуту потврдио Хозе Луис Моралес.

Меч, а поготово завршница о којој ће се дуго причати.