НЕВЕРОВАТНО: Јунајтед славио са 9:0 у Премијер лиги

03.02.2021. 00:10
FK Mančester junajted
ФК Манчестер јунајтед / Извор: Реутерс

Нестварно.

Фудбалери Манчестер јунајтеда декласирали су на Олд Трафорду Саутемптон са невероватних 9:0 (4:0) у 22. колу Премијер лиге.

Меридианбет има највеће квоте на планети: Челси 2.40, Лестер 2.05, Астон Вила 2.30!

КУП ИТАЛИЈЕ: Јувентус близу финала, Роналдо кажњавао почетничке грешке Интера

БАЈЕР ИСПАО ОД ТРЕЋЕЛИГАША ИЗ КУПА: Драговићева асистенција за 1:0 у 105. минуту није била довољна

Прво је мрежу Мекартија начео Ван Бисака у 18. минуту, а затим су погађали Рашфорд, Беднарек (аутогол), да би пред паузу погодио и Единсон Кавани.

Гости су имали само два шута ка голу Давида де Хее, а у 53. Че Адамс га је савладао. Ипак, гол је поништен због офсајда.

Изабраници Оле Гунар Солскјира се нису ту зауставили, па су у последњих 20 минута постигли су још пет голова. Редом су погађали Марсијал, Мектомини, затим Бруно Фернандеш из пенала, да би у надокнади времена ставили тачку преко Масијала и Џејмса. Нису успели да стигну до двоцифреног борја голова, али близу су били.