НЕВИЂЕНО ДО САДА: Бивши финалиста купа због БОЈКОТА према одлуци ФСС, направио ПРЕСЕДАН у спрском фудбалу

17.04.2021. 17:37
FK Borac
ФК Борац / Извор: Фото: Printscreen/Prva лига Србије

Сви су остали затечени.

Недавно је ФСС казнио чачански Борац, због намештања утакмице са панчевачким Железничаром, а некадашњи финалиста Купа Србије решио је да одговори на то, па је у гостима против Радничког из Крагујевца извео само седморицу играча на терен!

MOZZART ПРОМО КВОТЕ:‭ ‬Манчестер Сити‭ ‬2,00,‭ ‬Барселона‭ ‬1,75,‭ ‬Бајерн‭ ‬2,02‭!

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Сума открио шта је добио од Јојића, а затим ПОЈЕО (ВИДЕО)

ПРЕПОРУКА ЗА ПИКСИЈА: Репрезентативац Србије дао ЕВРОГОЛ из слободњака (ВИДЕО)

Манчестер Сити је практично обезбедио титулу у Премијер лиги, у Лиги шампиона је у полуфиналу, а данас (18.30) против Челсија игра и за пласман у полуфинале ФА купа. Плавци су номинални домаћини на Вемблију, али су Грађани фаворити - квота на двојку је 1,88, кец је 4,30, а икс 3,50. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Челси - Манчестер Сити.

Утакмица у Крагујевцу је почела у 16:05, са закашњењем од пет минута, да би после 20 минута игре судија Данило Јеринић одсвирао - прекид.

Као што је познато, према правилима фудбала утакмица се може одиграти уколико једна од екипа има најмање седморицу играча на терену, а то је управо и био циљ Чачана - да обесмисле утакмицу, такмичење и организацију, а уједно избегну нову драконску казну дисциплинаца ФСС.