НЕЗГОДНА УТАКМИЦА ПРЕД РЕВАНШ: Звезда дочекује лидера Суперлиге

21.08.2021. 07:15
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Генерална проба пред гостовање у Румунији.

Фудбалери Црвене звезде се вечерас од 19.00 састају са екипом ТСЦ-а у оквиру 6. кола Суперлиге Србије. Актуелни шампион је након убедљиве победе над Клужом од 4:0 поново пун самопуздања, а своје утиске пред меч са екипом из Бачке Тополе изнео је помоћни тренер црвено-белих Ненад Милијаш.

НЕЗАПАМЋЕН ТРИЛЕР У АРАБИЈИ: Хичкок би ПОЗАВИДЕО - Лалатовић до ПРВЕНЦА у 5. минуту судијске надокнаде (ВИДЕО)

ИТАЛИЈАНИ ЈАВЉАЈУ: Звезда доводи појачање из Серије А!

ЗВЕЗДАШИ ГЛЕДАЛИ ПОРАЗ ПАРТИЗАНА: Делије одушевљене фудбалером Санта Кларе! Желе га на Маракани (ВИДЕО)

Звезда је у уторак против Клужа одиграла најбољи меч сезоне, славила са 4:0, и мирно дочекује дуел с тренутно првопласираним тимом Суперлиге ТСЦ-ом (19.00). Квота на кеца је 1,22, а на Сигурну победу (тријумф без примљеног гола) 1,75. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - ТСЦ.

- Првенство је тек почело, а ми смо имали један кикс који треба да исправимо. ТСЦ је тренутно први на табели, што довољно говори каква су екипа. Ући ћемо у утакмицу максимално, схватити их озбиљно и очекујем да ћемо забележити победу - рекао је Милијаш.

Црвену звезду у четвртак очекује реванш сусрет са румунским шампионом, па треба очекивати да ће Дејан Станковић "промешати карте" и на терен послати комбиновани састав.