ШТИКЛА ЗА ПАМЋЕЊЕ: Јовић асистирао, Каземиро са ДВА КОМАДА срушио Севиљу! (ВИДЕО)

18.01.2020. 17:22
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

20. коло шпанске Примере.

Фудбалери Реал Мадрида савладали су Севиљу на "Сантијаго Бернабеу са 2:1(0:0) у оквиру 20. кола шпанске Примере. Све је решено у другом полувремену головима Каземира, док је једини погодак за Андалужане дело Де Јонга.

ПОТЕЗ КОЈИ ЈЕ ОДУШЕВИО ДЕЛИЈЕ: Мајсторска блокада Лоренца Брауна у Топ 10 Евролиге! (ВИДЕО)

ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ: Стиже појачање по мери навијача (ФОТО)

КРАЈ САГЕ: Садик ПОТПИСАО!

У првом делу утакмице Севиља је била бољи ривал. Гостима је чак поништен и један погодак после корнера због фаула у нападу након прегледавања ВАР технологије.

Краљевски клуб је повео у 57. минуту а Бразилац је био стрелац на феноменално додавање Луке Јовића петом.

Севиљи је изједначење донео Де Јонг, седам минута касније, али је Каземиро у 69. поставио коначан резултат, на асистенцију Лукаса Васкеза.

Чета Зинедина Зидана је са ова три бода избила на чело Ла Лиге са 43 бода, док је Севиља четврта са 35.

КОНТЕ НАРЕДИО: Доведите ми Луку

ШТА ЋЕ БИТИ СА ВАН ЛА ПАРОМ? Одлука је на Дејану Станковићу

БОМБА ИЗ НАПУЉА: Уз Садика, Наполитанци доводе и великог ЉУБИМЦА ГРОБАРА! (ФОТО)