НОВИ РЕМИ У СЛОВЕНИЈИ: Чукарички одиграо 1:1 против Тузла Ситија

22.06.2022. 21:03
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: Фото: ФК Чукарички

Брђани пропустили велики број шанси.

Фудбалери Чукаричког и други пут су ремизирали на припремама у Словенији пошто су данас одиграли 1:1 (0:1) са клубом из Босне и Херцеговине, Тузла Ситијем. Наредни меч Чукарички ће играти у суботу, 25. јуна против Олимпије, а до краја припрема у Словенији Брђани ће још одмерити снаге са екипом Брава (28. јун) и Сласка (29. јун).

КАТАР ЋЕ ОСТАТИ БЕЗ МУНДИЈАЛА!? Жестока претња Ђанија Инфантина

СЕНЗАЦИОНАЛНИ ОБРТ: Бејл на прозивци у Крадифу

ПАРТИЗАН ДОБИЈА СЈАЈНОГ ИГРАЧА: Рикардо говорио о појачању црно-белих

Тузла је повела већ у 12. минуту када је погодио Нукић и то је био резултат прво полувремена пошто је Чукарички пропустио две добре прилике преко Спасојевића у 13. и Лукића у 19. минуту.

У наставку је Тузла запретила прва пошто је у 53. минуту Кузмамовић захватио волеј, али је Белић одлично интервенисао. Шест минута касније Аганспахић је пропустио добру прилику за Чукарички, а Брђани су у 67. минуту пропустили две велике прилике пошто је Брајловић одбранио ударац Аганспахића, да би Аџић потом погодио стативу. Аганспахић је у 69. минуту пропустио још једну прилику пошто је погодио стативу, да би Чукарички коначно стигао до гола у завршници када је у 87. минуту Аџић савладао Брајловића.