НОВО ЛИЦЕ У ХУМСКОЈ: Његов презимењак је ЦАРЕВАО у НБА , а он је ОДМАХ постигао ГОЛ (ФОТО)

02.11.2016. 17:24
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: fkpartizan.rs

Црно-бели одиграли пријатељску утакмицу са Земуном.

У припреми првенственог дуела са Новим Пазаром, фудбалери Партизана одиграли у Спортском центру „Телеоптик“ пријатељску утакмицу против Земуна. Црно-бели су славили са 3:1 (2:1).

Мрежу Земунаца први је погодио Никола Ђурђић већ у другом минуту са 11. метара. Гости су узвратили веома брзо преко Сотировића. Партизан је на полувреме ипак отишао са предношћу пошто је у 43. минуту стрелац био Петар Ђуричковић.

Andrea Mbuji Mutombo
Андреа Мбуји Мутомбо / Извор: ФОТО: partizan.rs

Занимљиво да је коначан резултат поставио Андреа Мбуји Мутомбо! Репрезентативац Конга који игра на позицији крилног нападача налази се на проби у Хумској. Има 26 година, а у досадашњој каријери играо је за Порсмут, Варегем, Стандард, Серкл Бриж, Рјеку И Истру. Прошлу сезону провео је шкотском Инвернес Каледонијану.

ПАРТИЗАН – ЗЕМУН 3:1 (2:1)

СЦ: Телеоптик

СУДИЈА: Дејан Трифковић

ГЛЕДЛАЦА: -

ПАРТИЗАН: Стевановић (од 46′ Јовичић), Цуцин, Богосавац, Ћирковић, Остојић (од 60′ Златовић), Косовић, Дамњановић, Јанковић (од 60′ Јовић), Ђуричковић, Ђурђић, Мутомбо.

ЗЕМУН: Јовић, Миодраговић, Цветковић, Шуберт, Златковић, Стојановић, Бангура, Станојевић, Сотировић, Денковић, Димић.

Играли су још: Крунић, Марјановић, Живковић, Јовановић, Курјак, Грујић, Микетић, Тодоровић, В