ОБРАЧУН СРБА У ЧЕМПИОНШИПУ: Пауновић СРУШИО лидера!

Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: Профимедиа

Митровић асистент код утешног гола.

Овај викенд на теренима Чемпионшипа обележио је дуел Срба на "Крејвен Котиџу", где је Александар Митровић са Фуламом дочекао Рединг, који са клупе предводи некадашњи селектор Златних орлића Вељко Пауновић.

После велике борбе, домаћин је поражен 1:2 (0:1), док српски стручњак може да се похвали како је срушио лидера.

СВЕЦИ ШОКИРАЛИ ГВАРДИОЛУ: Ливерпул без проблема са Паласом, буди се Арсенал

КРАЈ АГОНИЈЕ: Чудо се ДОГОДИЛО, суперлигаш остварио прву ПОБЕДУ у сезони!

БУНДЕСЛИГА: Немилосрдни Бајерн бројао до седам

Двоструки стрелац Овијемуно Еџарија израстао је у јунака Рединга, док најбољи стрелац Орлова Митровић овога пута није успео да се упише у стрелце, иако се нашао у неколико повољних шанси.

Еџарија је већ у 19. минуту донео вођство гостима, после сјајне асистенције Свифта. Већ на старту другог полувремена, исти играч је дуплирао предност Пауновићевог тима, да би Фулам до краја меча само ублажио пораз преко Муниза Родрига. У акцији код гола домаћих, учествовао је и Александар Митровић, коме је уписана асистенција.

Погледајте како изгледа Наталија Гуилтер, фудбалерка из Бразила.