ОБРАЧУН СРБА У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Митровић бољи од Ивановића! Две АСИСТЕНЦИЈЕ за прву ПОБЕДУ Фулама (ВИДЕО)

02.11.2020. 20:34
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Котиџери коначно славили.

Фудбалери Фулама тек у седмом покушају дошли су до прве победе у Премијер лиги, од повратка у најелитније енглеско такмичење.

СЈАЈНА ВЕСТ ЗА ТУМБАКОВИЋА: Репрезентативац Србије у сјајној форми - ГОЛ и асистенција! (ВИДЕО)

МУРИЊО У СВОМ МАНИРУ ПРОКОМЕНТАРИСАО ГОЛ БЕЈЛА: Одох на сајт Реал Мадрида да видим шта пишу

ЗБОГ ДИВЉАЊА КОРОНЕ: Одлаже се меч Лиге шампиона (ФОТО)

Котиџери су на свом стадиону савладали Вест Бромвич Албион 2:0, за који је свих 90 минута одигра Бранислав Ивановић, али је више разлога за задовољство на крају имао најбољи појединац меча Александар Митровић.

Најефикаснији стрелац српске репрезентације је уписао две асистенције, код голова Рида и Аине, што му се никада од када игра у енглеском фудбалу није догодило. Митрогол је без сумње обележио утакмицу, па навијачи Фулама највише могу да захвале Србину на коначно дочеканом тријумфу.

Митровић је у 26. минуту одлично главом у шеснаестерцу вратио лопту Риду, који је прецизним ударцем донео вођство домаћину.

На други гол Фулама чекало се само четири минута, пошто је Аина на повратну лопту Митровића постигао еврогол у 30. минуту, што се испоставило коначним резултатом.

Котиџери су овим тријумфом побегли из опасне зоне, уписавши четврти бод у седам мечева. Са друге стране, Ивановићев ВБА је уз Шефилд Јунајтед и Барнли остао у групи екипа без победе.