ОДИГРАНИ ПРИЈАТЕЉСКИ СУСРЕТИ: Роналдо затресао мрежу - реми Холандије и Шпанија!

СрбијаДанас
Fudbalska reprezentacija Portugala
Фудбалска репрезентација Португала / Извор: Профимедиа

Узбудљиви мечеви.

У термину од 20:45 одиграно је 7 пријатељских утакмица. Холандија и Шпанија одиграли су нерешено у Амстердаму – 1:1 (0:1).

СУДИЈА ИЗ СЕ*С СКАНДАЛА СА ТИЈАНОМ АЈФОН НА НОВОМ ЗАДАТКУ: Словеначки арбитар који је ухапшен у БИХ суди Хрватима

НЕКАДАШЊИ ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА НАПУСТИО КЛУБ: Због овога је морао да се повуче!

КОРОНА ХАРА ХОФЕНХАЈМОМ: Цео тим у изолацији!

Шпанци су повели голом Каналеса у 19. минуту.

Поравнао је Дони ван де Бек у 46. минуту.

Голмани Бизот и Унаи Симон истакли су се у другом полувремену, па голова више није било.

Белгија је после преокрета савладала Швајцарску – 2:1 (0:1).

Швајцарци су голом Мехмедија водили од 12. минута.

А онда је на сцену ступио Мичи Бачуаји.Погађао је у 50. и 76. минуту за потпуни преокрет и победу Белгије.

Португал је убедљиво код куће савладао Андору – 7:0 (2:0).

Кристијано Роналдо није почео меч, али је ушао у другом полувремену и уписао гол и асистенцију.

Повео је Португал у осмом минуту преко везисте Вулверхемптона Нета, да би у 29. дуплирао вођство Паулињо.

Роналдо је у 56. минуту асистирао Санчесу за 3:0, да би за 4:0 поново погодио Паулињо. Пети гол постигао је Бернардо Силва у 76. минуту.

Наравно, у стрелце је морао да се упише и Кристијано Роналдо.Погодио је у 85. минуту.На крају је стрелац био и Жоао Феликс у 88. минуту.

Италија је лако славила на свом терену против Естоније – 3:0 (2:0).

Све су решили у првом полувремену.

Стрелци су били Грифо у 14. и Бернандески у 27. минуту, да би у другом делу игре у 75. минуту погодио поново Грифо, овог пута из пенала.

Немачка је код куће минималним резултатом савладала Чешку – 1:0 (1:0).

Стрелац јединог гола био је Волдшмит у 13. минуту.

Пољска је код куће савладала Украјину – 2:0 (1:0).

Јаремчук је у 12. минуту промашио пенал, а то је казнио Пјонтек у 40. минуту.