ОКО ЊЕГА СУ СЕ ОТИМАЛИ ПАРТИЗАН И ЗВЕЗДА: Деби Слободан Рајковића за Перуђу био је ОЧАЈАН

09.02.2020. 10:13
Slobodan Rajković
Слободан Рајковић / Извор: Профимедиа

Тежак пораз Перуђе.

Слободан Рајковић неће по добром памтити деби пред навијачима Перуђе. У дуелу са Специјом у оквиру 23. кола Серије Б, тим тренера Серсе Козмија поражен је са 3:0, а некадашњи српски репрезентативац пружио је благо речено лошу партију.

ПРЕГОВОРИ СУ ТРАЈАЛИ ДО ДУБОКО У НОЋ: Ево да ли се Пријовић договорио са Звездом!

РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ МЕЊА РЕДИНГА: Партизан нациљао ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ! (ФОТО)

МА КАКАВ ЛЕБРОН ЏЕЈМС: Ален Смаилагић направио ШОУ против Лејкерса, ОДУШЕВИО и Стефа Карија (ВИДЕО)

Играч за кога су се у овом прелазном року интересовали Партизан и Црвена звезда одлучио се да после пуно неизвесности потпише уговор са Перуђом и врати се у Италију где је неколико сезона наступао за Палермо. Први меч одиграо је против Јуве Стабије прошлог викенда. Играо је само последњих 10 минута, да би се против Специје нашао у стартној постави

Крајем првог полувремена Рајковић је био крвац што су гости повели са пенала који је реализовао Ричи. У  наставку је климава одбрана Перуђе још два пута капитулирала. Матирао је их је у 60. минуту Нзола, да би коначан резултат поставио Ричи још једним прецизним ударцем са беле тачке. Италијански медији су као кривца за пораз означили Рајковића који је добио далеко најмању оцену за приказано на терену.

Овим поразом Перуђа је пала на осмо место са 33 освојена бода.

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Милица Тасић.