ЗВЕЗДА ИДЕ ДАЉЕ: Победа и у реваншу против Ираца

20.10.2021. 19:14
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда

Следећи противник бољи из дуела Емполи-Домжале.

Омладинска екипа Црвене звезде пласирала се у другу рунду такмичења у нокаут фази У19 Лиге шампиона, пошто је вечерас у реваншу савладала ирски Сент Патрикс резултатом 2:0.

ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА СТАНКОВИЋА: Корона опет на Маракани - НЕИЗВЕСТАН је за Митјиланд!

ГОСТОВАЊЕ ЗА НАСТАВАК ТРАДИЦИЈЕ: Звезда никада није изгубила од Данаца, а један меч са њима сви памте

ЗВЕЗДА ПОМЕРА ГРАНИЦЕ: Станковићев тим је направио СВЕТСКИ РЕКОРД! На ОВОМЕ им ЗАВИДЕ сви гиганти!

Црвено-бели су славили и у првом мечу, одиграном у Ирској 2:1.

Изабраници тренера Неђића су повели у 12. минуту преко Лековића. До краја полувремена су наставили ssa иницијативом, а најбољу прилику је имао Стојановићкада је погодио стативу. Звезда је победу оверила у 80. минуту, а стрелац гола је био Михајло Милосавић.

Следећи противник ће бити бољи из дуела Емполи - Домжале. Италијани су први меч добили са 2:1 у гостима, а реванш је вечерас од 19 часова.

Манчестер Јунајтед вечерас (21.00) дочекује Аталанту, и навијачи очекују искупљење за веома лош низ резултата у Премијер лиги. Квота на кеца је 1,80, икс је 3,80, двојка 4,80, а GG3 1,77. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Јунајтед - Аталанта.

Погледајте како изгледа Ларса Пипен, бивша супруга Скотија Пипена.