СНИМАК ЗВЕЗДИНОГ КРАХА: Видите КАКО су Фалћинели и Дегенек ПРОМАШИЛИ пенале! (ВИДЕО)

16.09.2020. 20:01
FK Omonija VS FK Crvena zvezda
ФК Омонија ВС ФК Црвена звезда / Извор: Фото: ТВ Арена спорт printscreen

Узбудљив европски дуел.

Фудбалери Црвене звезде нису успели да се изборе за наставак сна о трећем узастопном учешћу у Лиги шампиона. Кипарска Омонија је на свом терену савладала клуб из Љутице Богдана - 1:1 је било после 120 минута, а на пенале 4:2. Трећи је то пут да ова два ривала играју на пенале и клуб из Никозије је сада први пут победио.

Online клађење какво нисте искусили: БетОле, добитак на клик од вас!

НИЈЕ МОГАО ДА ИЗДРЖИ: Садик ПРОГОВОРИО о Фалћинелију! Ове речи ће Делије и Гробари добро запамтити!

ДИГЛА СЕ ФРКА Да ли је ОВО био ЦРВЕНИ за Омонију већ у 4. мин? СУДИЈА СИГУРНО ПОГРЕШИО - видите снимак

ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ: Звезда остала БЕЗ важног играча за дуел са Олимпијакосом ако прође Омонију

ГОООЛ - У ПОСЛЕДЊИМ СЕКУНДАМА: Звезда је ОПЕТ у игри - видите снимак Иванићевог поготка (ВИДЕО)

У трећем колу квалификација за најјаче клупско такмичење у Европи, београдски клуб је играо против кипарске Омоније.

Меч у врелој Никозији био је веома тежак, а голови су виђени само у првом полувремену.

Повели су домаћини у 31. минуту преко Лифтнера, изједначила је Звезда у 45. преко Мирка Иванића. Тај резултат је остао до краја 90 минута, али и до краја оба продужетка, те су се изводили пенали.

Београђани су били лошији, новајлија Дијего Фалћинели и Милош Дегенек су слабо шутирали и голман Фабијано им је одбранио шутеве и то је било довољно да Кипрани прођу - 4:2 на пенале.