ОНИ СУ ПРВИ ФИНАЛИСТИ: Ево ко чека вечите ривале у у борби за трофеј у Купу Србије (ВИДЕО)

10.06.2020. 18:54
Čukarički Vojvodina
Чукарички Војводина / Извор: Фото: ФК Чукарички

Све је решено у првом полувремену.

Фубдалери Војводине пласирали су се у финале Купа Србије п0ошто су у првом полуфиналном мечу савладали Чукарички на Бановом брду са 0:1 (0:1). Стрелац јединог гола био је Немања Човић у 31. минуту, а Лале ће у борби за трофеј играти против бољег из меча Партизана и Црвене звезде.

ЗАР И ПО ОВОМ ПЉУСКУ? Навијачи Партизана направили ХАОС код трибине где су навијачи Звезде! Улетела ПОЛИЦИЈА (ВИДЕО)

УСРЕЋИЛИ СЕ: Жандер има нови клуб, Звездин трагичар се враћа на место злочина

ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА СТАНКОВИЋА: Тандем неочекивано ПРЕСКАЧЕ Партизан!

Уводни минути меча у потпуности су припали Новосађанима који су пропустили две веома добре шансе. Већ у 3. минуту су Лалае пропустиле прилику када је Сеничанини после корнера Дринчића погодио спољну мрежу гола Брђана, да би пет минута касније Војводина још једном могла до вођства. Уследило је мало затишије да би Бирманчевић покушао у 17. минуту са велике удаљности, али је лопта отишла преко гола. Четири минута касније уследило је неколико опаснијих напада Чукаричког, али је Роцков одлично интервенисао у три наврата. Поново је почела да прети Војводина и то је донело резултат. Прво је Немања Човић добро шутирао, ал ије Петровић лопту избацио у корнер, да би после убацивања Дринчића у следећем нападу управо Човић постигао сјајан гол главом и донео Војводини вођство у 31. минуту. Чукарички је до краја првог полувремен максимално притискао Војводину, одличан покушај Видосављевића је одбранио Роцков и Лале су са предношћу отишле на велики одмор.

После неколико минута игрее у другом полувремену, Мркаић је сам покушао, али је био непрецизан. Уследио је нешто мирнији период igrew у којој није било већих узбуђења, да би у 71. минуту Тедић покушао главом после убацивања Бирманчевића, али није био прецизан. У 84. минуту је Вукадиновић пропустио прилику да реши питање победника пошто је шутирао после контре, али је промашио. Само минут касније

Погледајте како изгледа Агустина Гандолфо, девојка Лаутара Мартинеза.

ФСС НАСТАВИО АКЦИЈУ: Кокеза и Тадић отворили нови терен и поделили опрему

И НОВАК СТИЖЕ НА ДЕРБИ: Ђоковић ПРВИ пут у каријери у Хумској, ево ко још са њим ДОЛАЗИ у ложу!

ПРОМЕНИО ЛИЧНИ ОПИС: Такума Асано више НЕ ЛИЧИ на Милана Станковића (ФОТО ДОКАЗ)