ОРЛИЋИ ЛОШЕ ПОЧЕЛИ КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕУРО: Миловановић дебитовао поразом

06.09.2019. 20:20
Nenad Milovanović
Ненад Миловановић / Извор: МН Press

Русија у Саранску савладала Србију са 1:0.

Млада фудбалска репрезентација поражена је од Русија са 1:0 на почетку квалификација за Европско првенство, а Ненад Миловановић дебитовао је неуспехом на клупи Орлића који су одиграли прилично лош меч на којем су само једном шутнули у оквир гола противника.

ИГРАЧ ПОРТОРИКА СВОЈИМ ТВИТОМ ЗАПАЛИО ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ: Србија је незаустављива војска (ФОТО)

СВИ ГРМЕ НА СУДИЈЕ, ПА И ДАТОМЕ: Италијан осуо ПАЉБУ по арбитрима!

РЕЧ СЕЛЕКТОРА! Сале ЗАБРИНУТ уочи дуела са Шпанијом због овога!

Домаћин је у Саранску до победе дошао поготком Игора Дивеева који је у 20. минуту савладао Марка Илића, а Србија је до краја меча остала и са играчем мање пошто је у 59. минуту Иван Илић добио други жути картон. Орлићи су само пет пута шутнули ка голу Русије.

За четири дана Србија наредни меч игра против Летоније, а поред Русије у групи се налазе Бугарска, Пољска и Естонија.