ОРЛИЋИ СПАСИЛИ ЧАСТ: Бивши ЗВЕЗДАШИ донели БОД Србији! Пречка у зауставном времену

10.09.2019. 21:08
Neško Milovanović
Нешко Миловановић / Извор: МН Press

Могло је бити боље, али и лошије.

Млада фудбалска репрезентација Србије освојила је само бод против Летоније(1:1) у мечу квалификација за шампионат Европе (играчи до 21. године). Изабраници Нешка Миловановића су могли проћи боље, али горе.

СЈАЈАН ПОТЕЗ СРПСКЕ КЛАДИОНИЦЕ! Ако сте се кладили на плаве, ИАКО СУ ИЗГУБИЛИ, трк у Меридиан по новац

НЕ МОЖЕ ТО ТАКО: Јокић НЕПРИМЕРЕНО поступио по завршетку меча

БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Владе Ђуровић о ДЕБАКЛУ Орлова! Само је ОН помилован (ФОТО)

Летонија је повела у 11. минута после изгубљене лопте Луке Илића и статичне реакције наше одбране на центаршут са леве стране. Стрелац је Марко Регжа. Изједначење су донели бивши Звездаши. Лука Аџић је после асистенције Алексе Терзића успео да поравна резулта у 56. минуту и на нашу жалост то је било све по питању голова.

Погодио је пречку у зауставном времену Игор Златановић. Сјајно је тукао главом на центаршут из корнера, али није имао среће.

Погледајте како изгледа Јулија Иљасова, супруга турског кошаркаша Ерсана.