ОСВОЈЕНО ПРВО МЕСТО: Кадети наставили са победама у квалификацијама

07.11.2022. 13:21
Andrej Petrović
Андреј Петровић / Извор: МН Press

Сјајно.

Кадетска фудбалска репрезентација Србије (до 17 година) славила је победу и у другом мечу прве рунде квалификација за пласман на Европско првенство (прово је побеђен Гибралтар са 12:0). Орлићи су са 3:1 победили Кипар и тако заузели прво место у групи.

ДУЛЕ ТАДИЋ, ДУЛЕ ТАДИЋ! Од ове песме добијате ФУДБАЛСКУ ГРОЗНИЦУ - обавезно је послушајте (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА СПРЕМА РАСКИД УГОВОРА: Доведен као ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ, одлази као нови ПРОМАШАЈ!

ПЕНАЛ У ДЕРБИЈУ ЗА ЦРНО-БЕЛЕ, А ОВО? ИЗ Звезде ГРМЕ на ВАР и Срђана Јовановића после меча ТСЦ -Партизан (ВИДЕО)

Орлићи су повели против домаћег Кипра голом Андрија Максимовића у 21. минуту, изједначио је Цулију из пенала пет минута касније.

Ипак, пред крај првог полувремена, у 41. минуту Вељко Вукојевић је вратио предност Србији, док је коначан резултат из једанаестерца у шестом минуту надокнаде поставио Андреј Петровић.