ОТПИСАНИ СПАСАО ЗВЕЗДУ! Станковић ПОЦРВЕНЕО а црвено-бели ПРЕОКРЕТОМ стигли до победе (ВИДЕО)

24.06.2022. 21:17
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Искористио другу шансу...

Фудбалери Црвене звезде одиграли су вечерас прву утакмицу на припремамна у Словенији. Црвено-бели су на стадиону у ''Stožicama'' савладали екипу Брава резултатом 2:1, након преокрета у другом полувремену.

Mozzart даје највеће квоте на свету на победе Француске М19 и Шамрока

МОРБИДНО! Фудбалери на центру пронашли мачку БЕЗ ГЛАВЕ! Из клуба поручили "Са нама је Бог"

СЛУЧАЈ О КОМ СВЕТ ПРИЧА: Италијанском голману ПОЦРНЕЛО ОКО! Он урадио нешто незапамћено, али нажалост није имао среће (ВИДЕО)

Звезда је од старта почела да врши притисак на половини ривала, Охи је имао две одличне прилике, када се истакао голман Орбанић, али у 14. минуту после центрашута са десне стране погодила у руку левог бека Црвене звезде Милана Родића и арбитар је показао на белу тачку.

Прецизан у извођењу пенала био је Крамарић за 1:0.

Пред почетак другог полувремена уследила је једна од ситуација која је обележила овај чудан меч, искључен је тренер Црвене звезде Дејан Станковић због протеста, па је остатак меча пратио са трибине.

У игру је затим ушао Кингси Кангва, ново појачање црвено-белих и већ у 54. минуту се истакао освојеном лоптом и одличним ударцем са преко 20 метара.

Тек што је ушао у игру, Ришаиро Живковић, којег су многи отписали, постигао је еврогол за изједначење!

Звездин нападач је прихватио лопту на двадесетак метара од гола, искоса са леве стране, а онда на најбољи начин искористио слободан простор и прелепом параболом лобовао голмана и послао лопту у супротни угао - 1:1.

Није одустајала Звезда да напада, притискали су црвено-бели и иницијатива се на крају исплатила.

Живковић је у надокнади времена после одличне кобминације са Павковим још једном затресао мрежу ривала и донео победу свом тиму на првој припремној утакмици.