ПОПОВИЋУ, ШТА УРАДИ? Поништио своју бравуру, промашио лопту и несмотрено СКРИВИО ПЕНАЛ! (ВИДЕО)

09.12.2021. 19:32
Aleksandar Popović
Александар Поповић / Извор: МН Press

Штета.

ФК Партизан у одлучујућем мечу групне фазе Лиге конференција игра против Анортозиса у Хумској.

КИША СПРЕЧИЛА ВЕЋУ ПОСЕТУ: Бакљада, али не од стране Гробара, ЛУДНИЦА пре почетка утакмице (ВИДЕО)

НИЈЕ СВЕ ИДЕАЛНО У ПАРИЗУ: Вајналдум жели да се врати у Премијер лигу

ОГЛАСИЛА СЕ ЋЕРКА ЛЕГЕНДАРНОГ БРАЗИЛЦА: Ево кад ће Пеле бити пуштен из болнице!

Меч је почео шансом за Анортозис, али врхунски је одбранио Александар Поповић, а онда је у 21. минуту Марко Миловановић донео предност црно-белима.

Сјајно је центрирао Милош Јојић, а млади Партизанов нападач је главом сместио лопту у мрежу и скинуо камен са срца навијачима. Домаћи тим је повео 1:0 (ОВДЕ).

Свега 12 минута после вођства Партизана, голман Поповић је "поништио" своју добру интервенцију и направио пенал. Лоше је проценио лопту, промашио је главом, а у лету закачио противничког играча.

Прецизан са 11 метара био је Христодолопулос.

Уживо пренос меча ФК Партизан - ФК Анортозис можете пратити ОВДЕ.