ДРУГИ ПУТ У ДАНУ: Партизан опет ремизирао, поништен му регуларан гол и ПОКАЗАН ЦРВЕНИ КАРТОН (ВИДЕО)

23.01.2023. 17:26
Lutovac
Лутовац / Извор: Фото: ФК Партизан/Мирослав Тодоровић

Аустријанци нису били баш инспиративни.

Екипа Партизана је одиграла други припремни меч истог дана и поново забележила нерешен резултат. Сада су изабраници Гордана Петрића одиграли 0:0 против Аустрије из Беча, док је раније било 1:1 у сусрету са ТСЦ-ом.

ЛАМПАРД ДОБИО ОТКАЗ! Клупу Евертона преузима други легендарни фудбалер

ЖИРУ: Желим да завршим каријеру у Милану

ЗВЕЗДИН ДОНАРУМА СИЈА ОД СРЕЋЕ: "Поласкан сам што се у мом друштву налазе величине попут Грујића и Јовића"

У 17. минуту је поништен регуларан гол црно-белих. Натно је сјајно проиграо Лутовца, овај главом послао лопту у мрежу преко голмана Коса, али је судија неоправдано подигао заставицу и остало је 0:0.

Друга највећа занимљивост меча одиграла се у 72. минуту када је Бибарс Natho добио други жути картон, па је морао у свлачионицу пре времена. Пошто је то пријатељска утакмица, уместо њега је играо Лука Суботић.

Партизану су до краја припрема остале још две утакмице, 27. јануара дан пред повратак. Пре подне са данским Хорсенсом и најјача проваре са ЦСКА из Москве после подне.

ПАРТИЗАН – АУСТРИЈА (БЕЧ) 0:0

ПАРТИЗАН: Поповић, Филиповић, Марковић, Илић, Шеховић, Траоре (од 46. Стјепановић), Natho, Баждар, Лутовац, Јовић, Рикардо.

АУСТРИЈА: Кос, Хандл, Мартинс, Балаца, Фишер, Браунудер, Тајгл, Крајкер, Доведан, Грубер, Келеш.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Аура Руиз, бивша девојка Хесеа Родригеза.