ПАРТИЗАН ЋЕ БИТИ НА МУКАМА: Спарта у ВЕЛИКОМ ДЕРБИЈУ показала класу

09.02.2022. 19:20
Michal Beránek / CNC / Profimedia
Michal Берáнек / ЦНЦ / Профимедиа / Извор: Michal Берáнек / ЦНЦ / Профимедиа

Одлично укомпонована екипа.

Знало се да ФК Партизан (17. фебруар) чека врашки тежак посао у шеснаестини финала Лиге конференција, а после великог прашког дербија, та чињеница је и потврђена.

Наиме, Спарта је савладала свог највећег ривала у четврфиналу Купа резултатом 2:0 (2:0).

РЕАЛ У ФРЦИ, ДА ЛИ ЈЕ ОВО ШАНСА ЗА ЈОВИЋА? Бенземина повреда гора него што се мислило

БИВШИ ВЕЗИСТА ОДУШЕВЉЕН ВЛАХОВИЋЕМ: Душан је спој Трезегеа и Тореса

ЗАШТО БИ НЕКО ЉУБИО КОСТОБРАНЕ? Роналдо је то урадио пре уласка, а имао је и ЈАКО ДОБАР разлог (ВИДЕО)

Велики градски дерби решен је практично за 16 минута, изабраници Павела Врбе оставили су одличан утисак и потврдили да је званчна премијера у 2022. години и гостовање у Буђејовицама мирних мрежа (0:0) представљало само лош дан.

Мрежу противника већ у 10. минуту начео је Ладислав Крејчи, млади везни играч који се нашао на правом месту и одбијену лопту после покушаја Сачека и интервенције Баха лако проследио у мрежу.

Већ у 26. минуту Јакуб Пешек је удвостручио предност, а голу је претходила брза акција по десном крилу и одлична повратна лопта Виснера.

Два гола предности била су довољна залиха Врбиним изабраницима који су у наставку сигурно контролисали игру, те ће им остати жал за покушајима Крејчија и Лукаса Хараслина којима су могли да тријумф учине још убедљивијим.

Најновије вести о ФК Партизан прочитајте ОВДЕ.