МОРА ЛИ ТАЈ КОРНЕР? Партизан опет примио гол после ударца из угла (ВИДЕО)

18.08.2022. 22:23
gol
гол / Извор: Фото: Арена спорт printscreen

Малтежани се уписали у Хумској.

ФК Партизан игра плеј-оф квалификација за Лигу конференција, противник је малтешки Хамрун.

ЦРНО-БЕЛИ ГОСПОДАРЕ ТЕРЕНОМ! Дијабате стрелац, претходила страшна контра, прави БЛИЦКРИГ (ВИДЕО)

РИКАРДО ГОЛ МАШИНА, ЧАКИ У ТОП ФОРМИ: Малтежани одмах осетили њихове оштрице, а све похвале и Менигу (ВИДЕО)

(САСТАВИ) 3-4-2-1: Никад виђена постава Партизана! Петрић је апсолутно СВЕ ИЗНЕНАДИО

Црно-бели су имали одлично прво полувреме, погоцима Рикарда, Урошевића и Дијабатеа стигли су до вођства 3:0.

Ипак, слабо је почео други део меча и у 51. минуту после корнера смањио је тим Хамруна.

Још једном су се ударци из угла показали као велика бољка за одбрану Партизана.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте заводљиви плес смерне српске тенисерке Нине Стојановић