КАКВО ВЕЧЕ ЗА ПАРТИЗАНОВЦЕ: После победе над Келном, ЈОШ добрих вести за црно-беле

13.10.2022. 23:37
Gordan Petrić, FK Partizan
Гордан Петрић, ФК Партизан / Извор: МН Press

Све иде на воду чети Гордана Петрића.

Фудбалери Словацка славили су на гостовању Ници 2:1 у четвртом колу групе Д, у којој се налази и Партизан

ТРЕБА ВЕРОВАТИ У ОВЕ МОМКЕ: Петрић хладнокрван након победе, само је ЈЕДНУ СТВАР поручио играчима!

ОВАЈ ДЕЧКО ЈЕ СВЕМОГУЋ: Дијабате украо лопту и донео предност Партизану! Каква мајсторчина (ВИДЕО)

ЦРНО-БЕЛО ПРОЛЕЋЕ У ЕВРОПИ ЈЕ НЕМИНОВНОСТ: Горданов Партизан одрао Јарчеве и други пут (ВИДЕО)

Момци из Чешке републике су тако доказали да нису баш тако лак плен у овој групи, пошто су после ремија у првом колу са Партизаном доживели два пораза.

Ница је повела голом Диопа у осмом минуту и дуго је чувала ту предност, али и нападала.

Међутим, у 75. минуту уследио је "хладан туш" за домаћина и гол Михала Томића за изједначење, да би затим ствари кренуло низбрдо узбраним темпом.

Штопер Тодибо је у 85. минуту добио директан црвени картон, потом шок за домаће. Рајнберјк је матирао Шмајхела и донео победу чешком тиму.

Овим резултатом ситуација на табели је следећа Партизан је први са осам бодова, прати га Ница са пет, док су Словацко и Келн на бод мање.

У петом колу ЛК Ница 27. октобра дочекује Партизан, а Словацко Келн.