МОГЛО ЈЕ И БОЉЕ: Грешка Поповића обележила први меч Столице на клупи Партизана (ВИДЕО)

24.06.2022. 19:24
Pop
Поп / Извор: Фото: ФК Партизан/Мирослав Тодоровић

Црно-бели поражени минималним резултатом.

Фудбалери Партизана поражени су од румунског Клужа резултатом 1:0 (1:0) у првој припремној утакмици у Словенији.

Mozzart даје највеће квоте на свету на победе Француске М19 и Шамрока

СЛУЧАЈ О КОМ СВЕТ ПРИЧА: Италијанском голману ПОЦРНЕЛО ОКО! Он урадио нешто незапамћено, али нажалост није имао среће (ВИДЕО)

ЈОШ ЈЕДАН ОБРТ: Роналдо ипак - ОСТАЈЕ?

Меч којим је отворена сезона и ера са новим тренером Илијом Столицом играо се у врло јаком ритму и са доста грубих стартова од стране тима који ће за 10 дана играти квалификације за Лигу шампиона против Пјуника.

Прво полувреме црно-белих ове сезоне није протекло добро јер, осим што су били јалови у офанзивном делу, обележила га је велика грешка голмана Александра Поповића.

Млади чувар мреже је у 35. минуту испред свог гола поклонио лопту Александруу Пауну и он је мирно проиграо Хрвата Марка Дуганџића који је рутински погодио празну мрежу за водећи гол Клужа.

У другом полувремену је Партизан био конкретнији, али до промене резултата није дошло.

Партизан: Поповић (од 46. Стевановић) - Филиповић, Јевтовић, Шеховић (од 57. Баждар), Урошевић - Фејса (од 46. Лутовац), Здјелар - Мениг (од 46. Терзић), Natho (од 46. Петковић), Јовић (од 80. Сташевић) - Холендер (од 80. Влаховић).