ЦРНО-БЕЛИ БЕЗ НЕВОЉА: 1, 2, 3 - за 12. победу у низу! Јојић сервирао, саиграчи погађали (ВИДЕО)

21.02.2021. 14:50
Takuma Asano
Такума Асано / Извор: МН Press

Рутинска победа Партизана.

Фудбалери Партизана славили су у 23. колу Суперлиге Србије, на свом терену су савладали Радник резултатом 3:0.

Mozzart даје највеће квоте: Интер 2,15, РБ Лајпциг 1,77, Црвена звезда 1,37!

ПРВИ ГОЛ У ДРЕСУ ПАРТИЗАНА: Видите погодак црно-белих - главом са 12 метара! А онда ЦРВЕНИ - Natho побеснео (ВИДЕО)

ПИКСИ ОБЈАСНИО: Још НИСАМ селектор

Доминација какву тренутно приказује Манчестер Сити дуго није виђена, па су Грађани на данашњем (17.30) гостовању Арсеналу фаворити и квота на двојку је 1,60, док је кец на Арсенал чак 5,80. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Арсенал - Манчестер Сити.

Ово је 12. узастопни тријумф изабраника Александра Станојевића (11 у првенству, плус један у Купу), опет прилично сигуран меч и већ нема никакве сумње да је Партизан у изузетној форми.

Први гол на мечу је крајем првог полувремена постигао Вујачић на асистенцију Милоша Јојића. Био је слободан ударац за домаћи тим, Јојић је лепо центрирао и лепо се снашао црногорски штопер.

Други гол, исти асистент. Јојић овог пута из корнера гађа, а највиши у скоку наравно Александар Шћекић. Везиста је дуплирао предност у 54. минуту и већ тад је било јасно да Радник више нема изгледа.

Победу црно-белих је потврдио Такума Асано у 63. минуту.

Овим тријумфом је Партизан стигао до 56 бодова, три мање од Црвене звезде која је на првом месту табеле. Највећи ривал црно-белих има и два меча мање.