ДИЈАБАТЕ, ДИЈАБАТЕ, РИКАРДО! Шта ово би? Партизан за 16 минута и са ИГРАЧЕМ МАЊЕ преокренуо резултат (ВИДЕО)

08.09.2022. 20:08
Dijabate
Дијабате / Извор: Фото: Yooutube printscreen/ РТС Спорт / МН Press

Гордан Петрић је очито имао сјајан план у полувремену.

ФК Партизан игра прво коло групне фазе Лиге конференција против Словацког.

(САСТАВИ) ЧЕСИ, ОВО НИСТЕ ОЧЕКИВАЛИ: Петрић се определио за 11 имена! Осећа се његов печат

ЈОШ ЈЕДАН ПРИМЉЕН ГОЛ, ПА ЦРВЕНИ ЗА БЕЛИЋА: Партизану се срушио свет за два минута (ВИДЕО)

ГДЕ ЈЕ ОДБРАНА, ГДЕ ЈЕ БЛОК? Словацко повео после 5 МИНУТА! Јако слаба интервенција дефанзиваца (ВИДЕО)

Прво полувреме је изгледало ужасно, Чеси су водили 2:0 и Кристијан Белић је добио црвени картон.

Ипак, сам старт другог полувремена је донео бљесак Партизана. Дијабате је са два брза гола донео 2:2 и већ до 52. минута резултат је изједначен.

Парни ваљак је наставио да меље у 61. минуту. Рикардо је после центаршута Андрадеа и одбијене лопте, сачекао лопту на волеј и левицом поцепао мрежу. За 3:2 и велики преокрет!

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте тројку Богдановића са "друге планете"