НЕ ЗНАМО ДА ИГРАМО СА 11 ИГРАЧА: Гробари у ребусу после меча! Тешко им и да хвале, али и да КУДЕ

08.09.2022. 20:43
Slovacko
Словацко / Извор: Фото: ФК Партизан

Врло занимљиво.

ФК Партизан је одиграо 3:3 против Словацка на гостујућем терену у првом колу групне фазе Лиге конференција.

ДИЈАБАТЕ, ДИЈАБАТЕ, РИКАРДО! Шта ово би? Партизан за 16 минута и са ИГРАЧЕМ МАЊЕ преокренуо резултат (ВИДЕО)

ЈОШ ЈЕДАН ПРИМЉЕН ГОЛ, ПА ЦРВЕНИ ЗА БЕЛИЋА: Партизану се срушио свет за два минута (ВИДЕО)

ГДЕ ЈЕ ОДБРАНА, ГДЕ ЈЕ БЛОК? Словацко повео после 5 МИНУТА! Јако слаба интервенција дефанзиваца (ВИДЕО)

Црно-бели су имали играча мање од 22. минута, губили су 2:0 после 20 минута, тако да делује да је ово добар резултат.

Ипак, навијачи нису скроз задовољни будући да је Партизан водио 3:2 до 83. минута, али наравно да су похвалили велику борбеност и изглед екипе у другом полувремену.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Гробаре на 168. Вечитом дербију