ПАРТИЗАНЕ, НОБОА ЈЕ КЛАСА! Сочи одувао Кешлу на обали Црног мора (ВИДЕО)

22.07.2021. 20:01
Kristijan Noboa
Кристијан Нобоа / Извор: Профимедиа

Победник двомеча између Партизана и Дунајске Стреде по свему судећи путује у Русију.

Фудбалери Сочија рутински су савладали Кешлу у првом мечу другог кола квалификација за Лигу конференција резултатом 3:0 (1:0). Руска екипа доминирала је на Олимпијском стадиону Фишт од првог судијског звиждука, а јунак тријумфа био је искусни Еквадорац Кристијан Нобоа, "алфа и омега" клуба са обале Црног мора.

ЗЛАТНи БОДОВИ ЗА СРПСКИ ФУДБАЛ: Ракета Човића за тријумф Војводине у Литванији

ОХИ СТИЖЕ ТЕК У ЈАНУАРУ: Норвежанин стартер за Молде у квалификацијама за Лигу конференција

НАВИЈАЧИ У ЕКСТАЗИ: Италијани пуштају 75 посто капацитета стадиона

Сочи је до предности стигао већ у 10. минуту. Нобоа је одлично извео корнер после којег је сјајно реаговао Родригао.

Предност руске екипе дуплирао је најбољи појединац на данашњем сусрету Нобоа. Еквадорац је у 66. минуту рутински извео једанаестерац.

Коначан резултат поставио је Максим Барсов у 81. минуту.

Велики корак ка трећем колу квалификација направио је Сочи који је држао лимитирану Кешлу под контролом читавих 90. минута. и за корак су ближе проласку у наредну фазу такмичења. Азербејџанци практично нису ни поштено припретили голману Заболотњем.